Pakeisti kalbą:

deutschenglish frenchspanishczechpolishrussian 

worldwide
Park and Smile

 

Uždaroji akcinė bendrovė "Tvarda" atstovauja Klaus Multiparking Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje nuo 1998 metų

Nuorodos

Apie įmonę

Labai jaučiamas erdvės deficitas, statant automobilius miesto centre ir jo prieigose.

UAB "TVARDA" yra Vokiečių firmos "KLAUS multiparking" įgaliotas atstovas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

"KLAUS multiparking" įrengimai pripažinti tinkamais naudoti Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Pirmasis įrenginys į Lietuvą buvo atvežtas 2001 metais ir demonstruojamas statybos parodoje "RESTA", po to sumontuotas ir sėkimgai eksplotuojamas privačiame name.

UAB "Tvarda" tiekia įrengimus, montuoja, dalyvauja rengiant projektus, konsultuoja. Taip pat atlieka 12 mėnesių garantinį ir po garantinį aptarnavimą.

Automobilių statymo problemos techninis sprendimas yra Vokiečių firmos "KLAUS multiparking" įrengimai, kurie leidžia talpinti automobilius automobilių saugyklose vienas virš kito. Tai yra tobuli ir patikimi įrengimai. "KLAUS multiparking" firmos sukurtos technologijos panaudojimas leidžia efektyviau išnaudoti erdves, tai yra labai svarbu miestų istorinio paveldo rajonuose, taip pat dideliuose miestuose.

Vokiečių firma "KLAUS multiparking" - pasaulinis lyderis aukštos kokybės automobilių statymo sistemų gamyboje. Pasaulinei rinkai tiekiamos produkcijos spektras apima nuo paprastų mechaninių automobilių statymo įrengimų iki elektroniškai valdomų, pilnai automatizuotų automobilių statymo sistemų.

Yra sukurta virš 20 automobilių statymo sistemų tipų, kurie yra paremti įvairiais šiuolaikiniais inžineriniais sprendimais. Pasirinkti tinkamą automobilių statymo sistemą galima tiktai turint pradinius duomenis apie pastatą t.y. planą, pjūvį.

Uždarosios akcinės bendrovės darbuotojai pastoviai gylina žinias apie apie automobilių statymo sistemas, seka diegiamas naujienas. Dalyvauja firmos "KLAUS MULTIPARKING" rengiamuose seminaruose į kuriuos suvažiuoja daugiau, kaip iš 35 pasaulio šalių atstovai.

© UAB Tvarda 2013 mob. tel +370 610 08422    

 

PARK AND SMILE